adepan ses yalıtımı

Altınekin akustik panelAltınekin akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Altınekin ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Altınekin ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Altınekin akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Altınekin akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Altınekin ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Altınekin akustik paneller bu tip konser salonları, Altınekin ses kayıt stüdyoları, Altınekin sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Altınekin akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Altınekin akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Altınekin ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Altınekin vicoustik flexi panel, Altınekin bass trap akustik paneller, Altınekin bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Altınekin flexi paneller ses yalıtımı ve Altınekin ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Altınekin akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Altınekin bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Altınekin ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Altınekin Akustik Panel Fiyatları

Altınekin akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Altınekin içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Altınekin bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Altınekin Akustik Panel Firmaları

Altınekin akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Altınekin içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Altınekin akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Altınekin dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Altınekin çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.