adepan ses yalıtımı

Altınordu akustik panelAltınordu akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Altınordu ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Altınordu ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Altınordu akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Altınordu akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Altınordu ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Altınordu akustik paneller bu tip konser salonları, Altınordu ses kayıt stüdyoları, Altınordu sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Altınordu akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Altınordu akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Altınordu ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Altınordu vicoustik flexi panel, Altınordu bass trap akustik paneller, Altınordu bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Altınordu flexi paneller ses yalıtımı ve Altınordu ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Altınordu akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Altınordu bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Altınordu ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Altınordu Akustik Panel Fiyatları

Altınordu akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Altınordu içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Altınordu bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Altınordu Akustik Panel Firmaları

Altınordu akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Altınordu içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Altınordu akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Altınordu dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Altınordu çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.