adepan ses yalıtımı

Aydıncık / Mersin Labirent Sünger

Aydıncık / Mersin Labirent Sünger da ki ses kayıt stüdyolarının, konser ve toplantı salonlarının, gece kulüplerinin vazgeçilme ses yalıtım ürünü olan labirent süngerler, doğru uygulama ile %80 oranında içeriden ve dışarıdan gelen sesi rahatlıkla kesebilmektedirler. akustik ses düzenleme özelliğine de sahip olan bu süngerlerin yüzey şekilleri düz ve ya piramit, labirent, yumurta şeklinde de yapılmaktadır. Aydıncık / Mersin Labirent Sünger Bu şekilde yüzeyleri oluklu yapılan süngerler uygulandıkları bölümlerde dekoratif bir görüntü de sağlarlar.

Ayrıca boyanabilen bir ürün oldukları için kolaylıkla her yerde uygulanabilirler. Evlerin duvarlarında, ofislerde, işletmelerde rahatlıkla montaj yapmak mümkündür. Aydıncık / Mersin Labirent Sünger Muhteviyatında poliüretan ve melamin malzemesi bulunan labirent akustik süngerlerin gözenekli yapılarının hava geçirgenlik özelliği vardır. Ses dalgaları bu hava kanallarından geçerken süzülürler ve kulağa daha düzgün, hoş gelen sesleri ortama yayarlar. Aydıncık / Mersin gibi yoğun kalabalığın yaşandığı şehirlerde özelliklerde evlerde en sık kullanılan ses izolasyon malzemesi olan akustik labirent süngerler, işletmelerde ve jeneratör kabinlerinde, motorlu makinelerin motor seslerinin kesilmesinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Labirent süngerler farklı yoğunluklara sahip olarak imal edilirler Aydıncık / Mersin da ki üreticilerde en çok bulunan kalınlıktaki süngerler ise 10mm,20mm ve 30mm kalınlığında olan süngerlerdir. Aydıncık / Mersin  Labirent Sünger Bu süngerler tek tek birim fiyat üzerinden satılabildiği gibi topluca paketler halinde de satılmaktadır. Bu ürünü toplu paketlerde almak daha mantıklı ve karlı olacaktır.

Aydıncık / Mersin Labirent Sünger Fiyatları

Aydıncık / Mersin Labirent Sünger Fiyatları Labirent süngerler toptan ve perakende olarak satılmaktadır. Yapı marketlerden satın alınabilecek ürünler +KDV ile tane birim fiyatı ile alıcıya ulaşmaktadır. Aydıncık / Mersin Labirent Sünger FiyatlarıFarklı kalınlıklara sahip yanmaz tipteki labirent süngerlerin fiyatları ise öyledir; 10mm 12 TL+KDV-20mm 16 TL+KDV-30mm-18 TL+KDV şeklindedir. Aydıncık / Mersin içinde ve Türkiye'nin genelde fiyatlar bu şekilde değişmektedir.

Aydıncık / Mersin Labirent Sünger Satan Yer

Aydıncık / Mersin Labirent Sünger Satan Yer Labirent süngerler inşaat malzemesi satan büyük yapı marketlerden rahatlıkla satın alınabilir. Aydıncık / Mersin Labirent Sünger Satan Yer içinde birçok yapı market mevcut, bu firmaların çoğu toptan ve perakende olarak labirent sünger satışı yapıyorlar. Adetaş Yapı Market, Sena Foam, Gökçe Akustik gibi firmalar bunlardan sadece bir kaçı bu firmalar hem üretici hem de satıcı olarak işlem görüyorlar. Aydıncık / Mersin Labirent Sünger Satan Yer Ayrıca internet e-mağazaları sayesinde on-line olarak da sipariş verebileceğiniz firmalar Aydıncık / Mersin dışına da ürün gönderimi yapmaktalar.