adepan ses yalıtımı

Bahçelievler akustik panelBahçelievler akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Bahçelievler ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Bahçelievler ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Bahçelievler akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Bahçelievler akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Bahçelievler ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Bahçelievler akustik paneller bu tip konser salonları, Bahçelievler ses kayıt stüdyoları, Bahçelievler sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Bahçelievler akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Bahçelievler akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Bahçelievler ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Bahçelievler vicoustik flexi panel, Bahçelievler bass trap akustik paneller, Bahçelievler bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bahçelievler flexi paneller ses yalıtımı ve Bahçelievler ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Bahçelievler akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Bahçelievler bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Bahçelievler ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Bahçelievler Akustik Panel Fiyatları

Bahçelievler akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Bahçelievler içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Bahçelievler bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Bahçelievler Akustik Panel Firmaları

Bahçelievler akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Bahçelievler içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Bahçelievler akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Bahçelievler dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Bahçelievler çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.