adepan ses yalıtımı

Bayraklı akustik panelBayraklı akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Bayraklı ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Bayraklı ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Bayraklı akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Bayraklı akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Bayraklı ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Bayraklı akustik paneller bu tip konser salonları, Bayraklı ses kayıt stüdyoları, Bayraklı sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Bayraklı akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Bayraklı akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Bayraklı ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Bayraklı vicoustik flexi panel, Bayraklı bass trap akustik paneller, Bayraklı bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bayraklı flexi paneller ses yalıtımı ve Bayraklı ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Bayraklı akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Bayraklı bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Bayraklı ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Bayraklı Akustik Panel Fiyatları

Bayraklı akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Bayraklı içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Bayraklı bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Bayraklı Akustik Panel Firmaları

Bayraklı akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Bayraklı içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Bayraklı akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Bayraklı dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Bayraklı çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.