adepan ses yalıtımı

Beşikdüzü akustik panelBeşikdüzü akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Beşikdüzü ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Beşikdüzü ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Beşikdüzü akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Beşikdüzü akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Beşikdüzü ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Beşikdüzü akustik paneller bu tip konser salonları, Beşikdüzü ses kayıt stüdyoları, Beşikdüzü sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Beşikdüzü akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Beşikdüzü akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Beşikdüzü ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Beşikdüzü vicoustik flexi panel, Beşikdüzü bass trap akustik paneller, Beşikdüzü bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Beşikdüzü flexi paneller ses yalıtımı ve Beşikdüzü ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Beşikdüzü akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Beşikdüzü bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Beşikdüzü ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Beşikdüzü Akustik Panel Fiyatları

Beşikdüzü akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Beşikdüzü içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Beşikdüzü bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Beşikdüzü Akustik Panel Firmaları

Beşikdüzü akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Beşikdüzü içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Beşikdüzü akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Beşikdüzü dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Beşikdüzü çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.