adepan ses yalıtımı

Bismil akustik panelBismil akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Bismil ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Bismil ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Bismil akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Bismil akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Bismil ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Bismil akustik paneller bu tip konser salonları, Bismil ses kayıt stüdyoları, Bismil sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Bismil akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Bismil akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Bismil ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Bismil vicoustik flexi panel, Bismil bass trap akustik paneller, Bismil bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bismil flexi paneller ses yalıtımı ve Bismil ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Bismil akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Bismil bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Bismil ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Bismil Akustik Panel Fiyatları

Bismil akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Bismil içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Bismil bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Bismil Akustik Panel Firmaları

Bismil akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Bismil içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Bismil akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Bismil dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Bismil çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.