adepan ses yalıtımı

Bor akustik panelBor akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Bor ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Bor ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Bor akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Bor akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Bor ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Bor akustik paneller bu tip konser salonları, Bor ses kayıt stüdyoları, Bor sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Bor akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Bor akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Bor ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Bor vicoustik flexi panel, Bor bass trap akustik paneller, Bor bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bor flexi paneller ses yalıtımı ve Bor ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Bor akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Bor bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Bor ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Bor Akustik Panel Fiyatları

Bor akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Bor içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Bor bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Bor Akustik Panel Firmaları

Bor akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Bor içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Bor akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Bor dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Bor çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.