adepan ses yalıtımı

Çaykara akustik panelÇaykara akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Çaykara ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Çaykara ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Çaykara akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Çaykara akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Çaykara ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Çaykara akustik paneller bu tip konser salonları, Çaykara ses kayıt stüdyoları, Çaykara sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Çaykara akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Çaykara akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Çaykara ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Çaykara vicoustik flexi panel, Çaykara bass trap akustik paneller, Çaykara bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Çaykara flexi paneller ses yalıtımı ve Çaykara ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Çaykara akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Çaykara bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Çaykara ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Çaykara Akustik Panel Fiyatları

Çaykara akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Çaykara içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Çaykara bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Çaykara Akustik Panel Firmaları

Çaykara akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Çaykara içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Çaykara akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Çaykara dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Çaykara çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.