adepan ses yalıtımı

Doğanhisar akustik panelDoğanhisar akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Doğanhisar ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Doğanhisar ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Doğanhisar akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Doğanhisar akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Doğanhisar ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Doğanhisar akustik paneller bu tip konser salonları, Doğanhisar ses kayıt stüdyoları, Doğanhisar sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Doğanhisar akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Doğanhisar akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Doğanhisar ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Doğanhisar vicoustik flexi panel, Doğanhisar bass trap akustik paneller, Doğanhisar bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Doğanhisar flexi paneller ses yalıtımı ve Doğanhisar ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Doğanhisar akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Doğanhisar bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Doğanhisar ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Doğanhisar Akustik Panel Fiyatları

Doğanhisar akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Doğanhisar içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Doğanhisar bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Doğanhisar Akustik Panel Firmaları

Doğanhisar akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Doğanhisar içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Doğanhisar akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Doğanhisar dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Doğanhisar çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.