adepan ses yalıtımı

Emet akustik panelEmet akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Emet ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Emet ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Emet akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Emet akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Emet ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Emet akustik paneller bu tip konser salonları, Emet ses kayıt stüdyoları, Emet sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Emet akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Emet akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Emet ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Emet vicoustik flexi panel, Emet bass trap akustik paneller, Emet bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Emet flexi paneller ses yalıtımı ve Emet ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Emet akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Emet bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Emet ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Emet Akustik Panel Fiyatları

Emet akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Emet içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Emet bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Emet Akustik Panel Firmaları

Emet akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Emet içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Emet akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Emet dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Emet çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.