adepan ses yalıtımı

Emirgazi akustik panelEmirgazi akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Emirgazi ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Emirgazi ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Emirgazi akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Emirgazi akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Emirgazi ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Emirgazi akustik paneller bu tip konser salonları, Emirgazi ses kayıt stüdyoları, Emirgazi sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Emirgazi akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Emirgazi akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Emirgazi ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Emirgazi vicoustik flexi panel, Emirgazi bass trap akustik paneller, Emirgazi bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Emirgazi flexi paneller ses yalıtımı ve Emirgazi ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Emirgazi akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Emirgazi bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Emirgazi ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Emirgazi Akustik Panel Fiyatları

Emirgazi akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Emirgazi içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Emirgazi bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Emirgazi Akustik Panel Firmaları

Emirgazi akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Emirgazi içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Emirgazi akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Emirgazi dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Emirgazi çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.