adepan ses yalıtımı

Ermenek akustik panelErmenek akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Ermenek ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Ermenek ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Ermenek akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Ermenek akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Ermenek ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Ermenek akustik paneller bu tip konser salonları, Ermenek ses kayıt stüdyoları, Ermenek sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Ermenek akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Ermenek akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Ermenek ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Ermenek vicoustik flexi panel, Ermenek bass trap akustik paneller, Ermenek bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Ermenek flexi paneller ses yalıtımı ve Ermenek ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Ermenek akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Ermenek bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Ermenek ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Ermenek Akustik Panel Fiyatları

Ermenek akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Ermenek içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Ermenek bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Ermenek Akustik Panel Firmaları

Ermenek akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Ermenek içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Ermenek akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Ermenek dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Ermenek çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.