adepan ses yalıtımı

Eynesil akustik panelEynesil akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Eynesil ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Eynesil ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Eynesil akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Eynesil akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Eynesil ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Eynesil akustik paneller bu tip konser salonları, Eynesil ses kayıt stüdyoları, Eynesil sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Eynesil akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Eynesil akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Eynesil ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Eynesil vicoustik flexi panel, Eynesil bass trap akustik paneller, Eynesil bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Eynesil flexi paneller ses yalıtımı ve Eynesil ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Eynesil akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Eynesil bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Eynesil ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Eynesil Akustik Panel Fiyatları

Eynesil akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Eynesil içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Eynesil bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Eynesil Akustik Panel Firmaları

Eynesil akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Eynesil içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Eynesil akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Eynesil dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Eynesil çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.