adepan ses yalıtımı

Göle akustik panelGöle akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Göle ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Göle ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Göle akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Göle akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Göle ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Göle akustik paneller bu tip konser salonları, Göle ses kayıt stüdyoları, Göle sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Göle akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Göle akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Göle ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Göle vicoustik flexi panel, Göle bass trap akustik paneller, Göle bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Göle flexi paneller ses yalıtımı ve Göle ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Göle akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Göle bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Göle ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Göle Akustik Panel Fiyatları

Göle akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Göle içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Göle bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Göle Akustik Panel Firmaları

Göle akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Göle içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Göle akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Göle dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Göle çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.