adepan ses yalıtımı

Hozat akustik panelHozat akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Hozat ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Hozat ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Hozat akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Hozat akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Hozat ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Hozat akustik paneller bu tip konser salonları, Hozat ses kayıt stüdyoları, Hozat sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Hozat akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Hozat akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Hozat ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Hozat vicoustik flexi panel, Hozat bass trap akustik paneller, Hozat bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Hozat flexi paneller ses yalıtımı ve Hozat ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Hozat akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Hozat bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Hozat ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Hozat Akustik Panel Fiyatları

Hozat akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Hozat içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Hozat bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Hozat Akustik Panel Firmaları

Hozat akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Hozat içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Hozat akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Hozat dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Hozat çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.