adepan ses yalıtımı

İnönü ses yalıtımı kauçuk sünger şehir hayatının yoğun gürültüsü, hem araçların hem de insanların rahatsız eden ses unsurlarını oluşturması durumu insanların evlerinde rahat edememesine sebep olmaktadır. Özellikle İnönü gibi kalabalık şehirlerde yoğun gürültü unsuru olan yapıların ve araçların olumsuz ses unsurları hanelerin içine kadar sızmakta ve hane halkını rahatsız etmektedir. Uzun vadede bu durum strese ve belirli ruhsal rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Bu durumdan kurtulmanın tek bir yolu vardır o da İnönü ses yalıtımı kauçuk sünger yaptırmaktır. Ses yalıtımı hem içeriden dışarıya ses çıkışını hem de dışarıdan içeriye ses girişini %90 oranında engelleyebilen bir özelliğe sahiptir.

xx ses yalıtımı kauçuk sünger

İnönü ses yalıtımı kauçuk sünger denilince akla ilk gelen malzemelerden biri olan kauçuk süngerler, İnönü ses yalıtımı konusunda en çok kullanılan ürünler içinde yer almaktadırlar. Üretim tekniğine göre İnönü ses yalıtımı kauçuk sünger yada yumurta kauçuk sünger ya da piramit tip kauçuk sünger olmak üzere çeşitleri bulunan bu süngerlerin yüksek oranda olumsuz sesleri absorbe yani emme özelliği vardır. süngere verilen oluklu şekil bu süngerlerin kullanıldığı ortamda mükemmel bir ses dağılımı yaratmasına sebep olmaktadır. Ortamdaki yankıyı kesen ve akustiği düzenleyen kauçuk süngerler İnönü gibi ses stüdyolarının fazlaca olduğu illerde, ses kayıt stüdyolarının duvarlarında sıklıkla kullanılmaktadırlar.

İnönü Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Fiyatları

Kauçuk sünger İnönü da Adetaş Yapı market tarafından üretilmektedir. Genelde 100x100 ebatlarında üretilen bu süngerler yüzeye özel bir yapıştırıcı ile rahatlıkla uygulanabilmektedir.

xx ses yalıtımı kauçuk sünger fiyatları

Esnek ve şekillendirilebilir bir yapıya sahip olmasında dolayı da her yerde rahatlıkla uygulanabilen ürünler sınıfına girerler. Evler, kafeler, barlar, ses kayıt stüdyoları, iş makinesi çalıştırılan İnönü da ki sanayi işletmeleri olumsuz ortam seslerini kesebilmek için bu kauçuk süngerleri kullanmaktadırlar.

İnönü Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Firmaları

Ses yalıtımı ve ses akustiğinin düzenlenmesi gereken ortamlarda, ortamın ses düzeyine ve sesin rahatsız ediciliğine göre kullanılan yalıtım malzemeleri İnönü ili içinde Adetaş Yapı Marketin iştirakleri ile üretilmektedir. Hem İnönü  içine hem de Türkiye'nin dört bir yanına ses yalıtım malzemelerinin satışını yapan firma uygun fiyat ve kaliteli malzeme ile ürettiği İnönü ses yalıtım malzemelerini ihtiyaca yönelik olarak özel boyutlarda da üretebiliyor.