adepan ses yalıtımı

Kahta akustik panelKahta akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Kahta ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Kahta ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Kahta akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Kahta akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Kahta ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Kahta akustik paneller bu tip konser salonları, Kahta ses kayıt stüdyoları, Kahta sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Kahta akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Kahta akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Kahta ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Kahta vicoustik flexi panel, Kahta bass trap akustik paneller, Kahta bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kahta flexi paneller ses yalıtımı ve Kahta ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Kahta akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Kahta bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Kahta ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Kahta Akustik Panel Fiyatları

Kahta akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Kahta içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Kahta bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Kahta Akustik Panel Firmaları

Kahta akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Kahta içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Kahta akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Kahta dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Kahta çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.