adepan ses yalıtımı

Karacasu akustik panelKaracasu akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Karacasu ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Karacasu ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Karacasu akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Karacasu akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Karacasu ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Karacasu akustik paneller bu tip konser salonları, Karacasu ses kayıt stüdyoları, Karacasu sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Karacasu akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Karacasu akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Karacasu ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Karacasu vicoustik flexi panel, Karacasu bass trap akustik paneller, Karacasu bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Karacasu flexi paneller ses yalıtımı ve Karacasu ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Karacasu akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Karacasu bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Karacasu ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Karacasu Akustik Panel Fiyatları

Karacasu akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Karacasu içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Karacasu bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Karacasu Akustik Panel Firmaları

Karacasu akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Karacasu içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Karacasu akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Karacasu dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Karacasu çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.