adepan ses yalıtımı

Kemaliye akustik panelKemaliye akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Kemaliye ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Kemaliye ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Kemaliye akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Kemaliye akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Kemaliye ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Kemaliye akustik paneller bu tip konser salonları, Kemaliye ses kayıt stüdyoları, Kemaliye sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Kemaliye akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Kemaliye akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Kemaliye ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Kemaliye vicoustik flexi panel, Kemaliye bass trap akustik paneller, Kemaliye bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kemaliye flexi paneller ses yalıtımı ve Kemaliye ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Kemaliye akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Kemaliye bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Kemaliye ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Kemaliye Akustik Panel Fiyatları

Kemaliye akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Kemaliye içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Kemaliye bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Kemaliye Akustik Panel Firmaları

Kemaliye akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Kemaliye içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Kemaliye akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Kemaliye dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Kemaliye çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.