adepan ses yalıtımı

Kütahya akustik panelKütahya akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Kütahya ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Kütahya ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Kütahya akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Kütahya akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Kütahya ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Kütahya akustik paneller bu tip konser salonları, Kütahya ses kayıt stüdyoları, Kütahya sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Kütahya akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Kütahya akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Kütahya ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Kütahya vicoustik flexi panel, Kütahya bass trap akustik paneller, Kütahya bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kütahya flexi paneller ses yalıtımı ve Kütahya ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Kütahya akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Kütahya bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Kütahya ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Kütahya Akustik Panel Fiyatları

Kütahya akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Kütahya içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Kütahya bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Kütahya Akustik Panel Firmaları

Kütahya akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Kütahya içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Kütahya akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Kütahya dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Kütahya çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.