adepan ses yalıtımı

Maltepe akustik panelMaltepe akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Maltepe ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Maltepe ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Maltepe akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Maltepe akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Maltepe ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Maltepe akustik paneller bu tip konser salonları, Maltepe ses kayıt stüdyoları, Maltepe sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Maltepe akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Maltepe akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Maltepe ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Maltepe vicoustik flexi panel, Maltepe bass trap akustik paneller, Maltepe bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Maltepe flexi paneller ses yalıtımı ve Maltepe ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Maltepe akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Maltepe bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Maltepe ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Maltepe Akustik Panel Fiyatları

Maltepe akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Maltepe içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Maltepe bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Maltepe Akustik Panel Firmaları

Maltepe akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Maltepe içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Maltepe akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Maltepe dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Maltepe çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.