adepan ses yalıtımı

Marmara akustik panelMarmara akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Marmara ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Marmara ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Marmara akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Marmara akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Marmara ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Marmara akustik paneller bu tip konser salonları, Marmara ses kayıt stüdyoları, Marmara sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Marmara akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Marmara akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Marmara ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Marmara vicoustik flexi panel, Marmara bass trap akustik paneller, Marmara bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Marmara flexi paneller ses yalıtımı ve Marmara ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Marmara akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Marmara bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Marmara ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Marmara Akustik Panel Fiyatları

Marmara akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Marmara içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Marmara bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Marmara Akustik Panel Firmaları

Marmara akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Marmara içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Marmara akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Marmara dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Marmara çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.