adepan ses yalıtımı

Pazaryeri akustik panelPazaryeri akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Pazaryeri ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Pazaryeri ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Pazaryeri akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Pazaryeri akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Pazaryeri ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Pazaryeri akustik paneller bu tip konser salonları, Pazaryeri ses kayıt stüdyoları, Pazaryeri sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Pazaryeri akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Pazaryeri akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Pazaryeri ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Pazaryeri vicoustik flexi panel, Pazaryeri bass trap akustik paneller, Pazaryeri bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Pazaryeri flexi paneller ses yalıtımı ve Pazaryeri ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Pazaryeri akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Pazaryeri bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Pazaryeri ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Pazaryeri Akustik Panel Fiyatları

Pazaryeri akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Pazaryeri içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Pazaryeri bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Pazaryeri Akustik Panel Firmaları

Pazaryeri akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Pazaryeri içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Pazaryeri akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Pazaryeri dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Pazaryeri çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.