adepan ses yalıtımı

piramit sünger

Piramit sünger firması olan adetaş yapı Türkiyenin tüm il ve ilçe ve çevresine hizmet vermektedir. Günümüzde en büyük problemlerden birisi de gürültü problemleridir. Özellikle yaşam alanlarımızda gürültü çok büyük bir sorun teşkil etmektedir. Ancak bunun oldukça maliyetsiz ve pratik bir çözümü bulunmaktadır. Piramit sünger oldukça az bir bütçe ayırarak gürültü sorununu tamamen çözebilme özelliğine sahiptir. Müzik stüdyolarında, ofislerde, çağrı merkezlerinde veya kalabalık nüfuslu evlerde gürültü sorunu bu yöntem ile çözülebilmektedir. Kendiniz uygulayarak mekanı Piramit sünger ile kaplayabileceğiniz gibi tavsiye edilen ise profesyonel bir ekip tarafından bunun uygulanmasıdır. Eğer işlem eksiksizce gerçekleştirilirse, kesin çözüme ulaşılabilmektedir.

Piramit Sünger Çeşitleri

Ses izolasyonu sağlamak ve özellikle kayıt stüdyoları gibi sesin emilmesi ve dışarıdan da gürültü gelmemesi gereken yerlerde akustik ses dengesini tutturabilmek için kullanılan Piramit süngerlerin pek çok çeşidi de bulunmaktadır. Bunlardan en çok kullanılanı ve bilineni ise akustik piramit süngerlerdir. Akustik piramit süngerler tüm ses frekanslarını emebilmekte ve sesin oda içinde eşit dağılmasını sağlamaktadır.

Bu malzeme mekana uygulanırken ne kadar desibelde sesin olduğu da önceden saptanırsa kullanılacak malzemenin kalınlığı, yapıştırıcısı da ona göre seçilmekte ve yüksek verim sağlanabilmektedir. Bir diğer özellik ise Piramit süngerlerinin rengarenk çeşitlerinin yer almasıdır. Kendi veya ailenizin zevkine göre veyahut iş yeri içinse çalışanlarınızın yüksek motivasyon sağlayabileceği renkleri seçebilir ve daha keyifli bir ortam oluşturabilmektesiniz. Piramit süngerin diğer bir özelliği ise küflenmemesidir. Küflenmez, koku yapmaz ve uygulanması özel yapıştırıcı, çift taraflı bant veya kendi sahip olduğu yapışkan ile kolayca gerçekleştirilir.

piramit sünger

Piramit Sünger Firmaları

Bir ticaret bölgesi olarak Piramit sünger satın alabilmemiz içinde bir çok alternatifimiz bulunmaktadır. Toptan fiyatına perakende şekilde alışveriş yapma imkanı sunan bu firmalar ekonomik olarak da size kolaylıklar sağlamaktadır. Dilerseniz firmaları ziyaret ederken alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak daha pratik ve kolay bir yolu olan internet sitelerini tercih ederseniz hep tüm ürünleri inceleyebilir hem de Piramit sünger kullanımı gerçekleştirmiş kurum veya kişilerin deneyimlerini gözlemleyebilirsiniz. Sipariş formunu kullanarak istediğiniz ürünün fiyatına kadar bilgi sahibi olabilir gerektiğinde telefon ile bilgi alımı da yapabilirsiniz.