adepan ses yalıtımı

Şarkışla akustik panelŞarkışla akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Şarkışla ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Şarkışla ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Şarkışla akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Şarkışla akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Şarkışla ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Şarkışla akustik paneller bu tip konser salonları, Şarkışla ses kayıt stüdyoları, Şarkışla sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Şarkışla akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Şarkışla akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Şarkışla ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Şarkışla vicoustik flexi panel, Şarkışla bass trap akustik paneller, Şarkışla bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Şarkışla flexi paneller ses yalıtımı ve Şarkışla ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Şarkışla akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Şarkışla bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Şarkışla ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Şarkışla Akustik Panel Fiyatları

Şarkışla akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Şarkışla içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Şarkışla bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Şarkışla Akustik Panel Firmaları

Şarkışla akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Şarkışla içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Şarkışla akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Şarkışla dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Şarkışla çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.