adepan ses yalıtımı

Siirt akustik panelSiirt akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Siirt ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Siirt ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Siirt akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Siirt akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Siirt ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Siirt akustik paneller bu tip konser salonları, Siirt ses kayıt stüdyoları, Siirt sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Siirt akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Siirt akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Siirt ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Siirt vicoustik flexi panel, Siirt bass trap akustik paneller, Siirt bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Siirt flexi paneller ses yalıtımı ve Siirt ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Siirt akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Siirt bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Siirt ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Siirt Akustik Panel Fiyatları

Siirt akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Siirt içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Siirt bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Siirt Akustik Panel Firmaları

Siirt akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Siirt içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Siirt akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Siirt dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Siirt çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.