adepan ses yalıtımı

Turhal akustik panelTurhal akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Turhal ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Turhal ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Turhal akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Turhal akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Turhal ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Turhal akustik paneller bu tip konser salonları, Turhal ses kayıt stüdyoları, Turhal sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Turhal akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Turhal akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Turhal ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Turhal vicoustik flexi panel, Turhal bass trap akustik paneller, Turhal bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Turhal flexi paneller ses yalıtımı ve Turhal ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Turhal akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Turhal bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Turhal ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Turhal Akustik Panel Fiyatları

Turhal akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Turhal içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Turhal bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Turhal Akustik Panel Firmaları

Turhal akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Turhal içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Turhal akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Turhal dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Turhal çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.