adepan ses yalıtımı

Uluborlu akustik panelUluborlu akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Uluborlu ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Uluborlu ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Uluborlu akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Uluborlu akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Uluborlu ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Uluborlu akustik paneller bu tip konser salonları, Uluborlu ses kayıt stüdyoları, Uluborlu sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Uluborlu akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Uluborlu akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Uluborlu ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Uluborlu vicoustik flexi panel, Uluborlu bass trap akustik paneller, Uluborlu bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Uluborlu flexi paneller ses yalıtımı ve Uluborlu ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Uluborlu akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Uluborlu bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Uluborlu ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Uluborlu Akustik Panel Fiyatları

Uluborlu akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Uluborlu içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Uluborlu bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Uluborlu Akustik Panel Firmaları

Uluborlu akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Uluborlu içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Uluborlu akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Uluborlu dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Uluborlu çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.