adepan ses yalıtımı

Baklan akustik panelBaklan akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Baklan ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Baklan ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Baklan akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Baklan akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Baklan ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Baklan akustik paneller bu tip konser salonları, Baklan ses kayıt stüdyoları, Baklan sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Baklan akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Baklan akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Baklan ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Baklan vicoustik flexi panel, Baklan bass trap akustik paneller, Baklan bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Baklan flexi paneller ses yalıtımı ve Baklan ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Baklan akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Baklan bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Baklan ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Baklan Akustik Panel Fiyatları

Baklan akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Baklan içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Baklan bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Baklan Akustik Panel Firmaları

Baklan akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Baklan içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Baklan akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Baklan dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Baklan çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.