adepan ses yalıtımı

Gürpınar akustik panelGürpınar akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Gürpınar ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Gürpınar ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Gürpınar akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Gürpınar akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Gürpınar ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Gürpınar akustik paneller bu tip konser salonları, Gürpınar ses kayıt stüdyoları, Gürpınar sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Gürpınar akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Gürpınar akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Gürpınar ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Gürpınar vicoustik flexi panel, Gürpınar bass trap akustik paneller, Gürpınar bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Gürpınar flexi paneller ses yalıtımı ve Gürpınar ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Gürpınar akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Gürpınar bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Gürpınar ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Gürpınar Akustik Panel Fiyatları

Gürpınar akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Gürpınar içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Gürpınar bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Gürpınar Akustik Panel Firmaları

Gürpınar akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Gürpınar içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Gürpınar akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Gürpınar dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Gürpınar çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.