adepan ses yalıtımı

Hocalar akustik panelHocalar akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Hocalar ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Hocalar ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Hocalar akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Hocalar akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Hocalar ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Hocalar akustik paneller bu tip konser salonları, Hocalar ses kayıt stüdyoları, Hocalar sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Hocalar akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Hocalar akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Hocalar ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Hocalar vicoustik flexi panel, Hocalar bass trap akustik paneller, Hocalar bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Hocalar flexi paneller ses yalıtımı ve Hocalar ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Hocalar akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Hocalar bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Hocalar ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Hocalar Akustik Panel Fiyatları

Hocalar akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Hocalar içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Hocalar bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Hocalar Akustik Panel Firmaları

Hocalar akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Hocalar içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Hocalar akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Hocalar dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Hocalar çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.