adepan ses yalıtımı

Kepsut akustik panelKepsut akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Kepsut ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Kepsut ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Kepsut akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Kepsut akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Kepsut ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Kepsut akustik paneller bu tip konser salonları, Kepsut ses kayıt stüdyoları, Kepsut sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Kepsut akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Kepsut akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Kepsut ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Kepsut vicoustik flexi panel, Kepsut bass trap akustik paneller, Kepsut bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kepsut flexi paneller ses yalıtımı ve Kepsut ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Kepsut akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Kepsut bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Kepsut ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Kepsut Akustik Panel Fiyatları

Kepsut akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Kepsut içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Kepsut bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Kepsut Akustik Panel Firmaları

Kepsut akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Kepsut içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Kepsut akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Kepsut dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Kepsut çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.