adepan ses yalıtımı

Konak akustik panelKonak akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Konak ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Konak ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Konak akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Konak akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Konak ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Konak akustik paneller bu tip konser salonları, Konak ses kayıt stüdyoları, Konak sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Konak akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Konak akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Konak ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Konak vicoustik flexi panel, Konak bass trap akustik paneller, Konak bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Konak flexi paneller ses yalıtımı ve Konak ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Konak akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Konak bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Konak ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Konak Akustik Panel Fiyatları

Konak akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Konak içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Konak bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Konak Akustik Panel Firmaları

Konak akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Konak içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Konak akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Konak dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Konak çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.