adepan ses yalıtımı

Maçka akustik panelMaçka akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Maçka ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Maçka ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Maçka akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Maçka akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Maçka ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Maçka akustik paneller bu tip konser salonları, Maçka ses kayıt stüdyoları, Maçka sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Maçka akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Maçka akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Maçka ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Maçka vicoustik flexi panel, Maçka bass trap akustik paneller, Maçka bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Maçka flexi paneller ses yalıtımı ve Maçka ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Maçka akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Maçka bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Maçka ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Maçka Akustik Panel Fiyatları

Maçka akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Maçka içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Maçka bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Maçka Akustik Panel Firmaları

Maçka akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Maçka içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Maçka akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Maçka dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Maçka çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.