adepan ses yalıtımı

Meriç akustik panelMeriç akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Meriç ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Meriç ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Meriç akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Meriç akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Meriç ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Meriç akustik paneller bu tip konser salonları, Meriç ses kayıt stüdyoları, Meriç sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Meriç akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Meriç akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Meriç ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Meriç vicoustik flexi panel, Meriç bass trap akustik paneller, Meriç bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Meriç flexi paneller ses yalıtımı ve Meriç ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Meriç akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Meriç bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Meriç ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Meriç Akustik Panel Fiyatları

Meriç akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Meriç içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Meriç bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Meriç Akustik Panel Firmaları

Meriç akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Meriç içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Meriç akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Meriç dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Meriç çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.