adepan ses yalıtımı

Mezitli akustik panelMezitli akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Mezitli ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Mezitli ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Mezitli akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Mezitli akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Mezitli ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Mezitli akustik paneller bu tip konser salonları, Mezitli ses kayıt stüdyoları, Mezitli sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Mezitli akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Mezitli akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Mezitli ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Mezitli vicoustik flexi panel, Mezitli bass trap akustik paneller, Mezitli bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Mezitli flexi paneller ses yalıtımı ve Mezitli ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Mezitli akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Mezitli bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Mezitli ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Mezitli Akustik Panel Fiyatları

Mezitli akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Mezitli içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Mezitli bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Mezitli Akustik Panel Firmaları

Mezitli akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Mezitli içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Mezitli akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Mezitli dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Mezitli çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.