adepan ses yalıtımı

Savaştepe akustik panelSavaştepe akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Savaştepe ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Savaştepe ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Savaştepe akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Savaştepe akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Savaştepe ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Savaştepe akustik paneller bu tip konser salonları, Savaştepe ses kayıt stüdyoları, Savaştepe sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Savaştepe akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Savaştepe akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Savaştepe ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Savaştepe vicoustik flexi panel, Savaştepe bass trap akustik paneller, Savaştepe bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Savaştepe flexi paneller ses yalıtımı ve Savaştepe ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Savaştepe akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Savaştepe bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Savaştepe ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Savaştepe Akustik Panel Fiyatları

Savaştepe akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Savaştepe içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Savaştepe bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Savaştepe Akustik Panel Firmaları

Savaştepe akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Savaştepe içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Savaştepe akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Savaştepe dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Savaştepe çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.