adepan ses yalıtımı

Serdivan akustik panelSerdivan akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Serdivan ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Serdivan ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Serdivan akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Serdivan akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Serdivan ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Serdivan akustik paneller bu tip konser salonları, Serdivan ses kayıt stüdyoları, Serdivan sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Serdivan akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Serdivan akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Serdivan ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Serdivan vicoustik flexi panel, Serdivan bass trap akustik paneller, Serdivan bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Serdivan flexi paneller ses yalıtımı ve Serdivan ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Serdivan akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Serdivan bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Serdivan ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Serdivan Akustik Panel Fiyatları

Serdivan akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Serdivan içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Serdivan bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Serdivan Akustik Panel Firmaları

Serdivan akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Serdivan içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Serdivan akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Serdivan dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Serdivan çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.