adepan ses yalıtımı

Silivri akustik panelSilivri akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Silivri ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Silivri ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Silivri akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Silivri akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Silivri ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Silivri akustik paneller bu tip konser salonları, Silivri ses kayıt stüdyoları, Silivri sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Silivri akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Silivri akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Silivri ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Silivri vicoustik flexi panel, Silivri bass trap akustik paneller, Silivri bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Silivri flexi paneller ses yalıtımı ve Silivri ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Silivri akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Silivri bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Silivri ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Silivri Akustik Panel Fiyatları

Silivri akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Silivri içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Silivri bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Silivri Akustik Panel Firmaları

Silivri akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Silivri içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Silivri akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Silivri dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Silivri çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.