adepan ses yalıtımı

Tut akustik panelTut akustik paneller diğer akustik süngerler gibi ses yalıtımında kullanılırlar. Tut ses yalıtımının yanı sıra ortam seslerinin düzenlenmesi için kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle Tut ve çevresinde ses kayıt stüdyolarında, barlarda ve diskolarda yüksek bas sesinin etkin olduğu yerlerde hem bas sesini kırmak hem de Tut akustik panel düşük frekanslı seslerin oluşturduğu olumsuz ses etmenlerini absorbe etmek amacıyla kullanılan Tut akustik paneller, gözenekli yapıları sayesinde ortamın ses düzenlenmesi konusunda mükemmele yakın bir ortama kavuşmasına sebep olurlar. Türkiye'de Tut ve çevresinde müzik ve sanat alanında birçok yapı ve stüdyo mevcut, Tut akustik paneller bu tip konser salonları, Tut ses kayıt stüdyoları, Tut sinemalar gibi alanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ortamın sesinin dengelenmesi için vazgeçilmez bir ürün olan Tut akustik paneller, mükemmel ses yalıtımı ve akustiği sağlamaktadırlar.

Tut akustik paneller çalışma prensiplerine göre birkaç çeşide ayrılmaktadırlar. Tut ses yalıtımı ve ses düzenlemesi sağlayan Tut vicoustik flexi panel, Tut bass trap akustik paneller, Tut bass küpleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Tut flexi paneller ses yalıtımı ve Tut ses akustik düzenlemesi yaparken, bass trap ve bass küpleri sadece ortamdaki bass seslerinin üzerinde düzenleme yaparlar. bass trap Tut akustik paneller ortamda bulunan bas seslerinin en uygun seviyeye getirilmesini sağlayarak optimum ses elde edilmesini sağlarlar. Tut bas küpleri ise ortamda bulunan bas seslerinin kırılmasını sağlarlar. Bas seslerini emen ve düşük frekanstaki rahatsız edici sesleri yok eden bas küpleri Tut ve çevresinde yüksek baslı ses yayını yapan gece kulüpleri gibi yerlerde kullanılırlar.

Tut Akustik Panel Fiyatları

Tut akustik panel fiyatları piyasanın içinde akustik panellerin fiyatları çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Tut içinde Felix paneller ve piramit sünger m2 hesabıyla satılmaktadır ve fiyatı KDV dahil m2 fiyatı 10,99 - 28 TL'dir. Tut bass trap küpleri ise tane hesabı ile satılmaktadır. Tane Fiyatı KDV dahil şekilde 28 TL'dir. Bass küplerinin fiyatları ise KDV dahil şekilde tanesi yine 28 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Tut Akustik Panel Firmaları

Tut akustik panel firmaları akustik panel satan firmalar Tut içinde ismi içinde yapı market olan firmalardır. Bu firmaların hemen hemen hepsi bu tip akustik panel ürünlerini raflarında bulundurmaktadırlar. Tut akustik panel fiyatlar aşağı yukarı değişiklik gösterebilir fakat fazla bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Bazı büyük yapı market firmaları ürünlerini Tut dışına da siparişle gönderebiliyorlar.

Not : Firmamız istanbuldadır ve Tut çevresine kargo ve ambar ile hizmet vermektedir.