adepan ses yalıtımı

Zeytinburnu Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses yalıtım malzemeleri artık tüm mekanlarda çevreyi rahatsız etmemek için kullanılan bir üründür. Özellikle Zeytinburnu mekanları bu ürüne oldukça ihtiyaç duymaktadır. Ses yalıtım konusunda sinemalar, cafeler, bar ve kareoke salonları oldukça mağdur mekanlardır. Malzemeler en çok bu tür mekanlarda kullanılmaktadır. Ses yalıtımı kesmesi dışında bu malzemeler ısı yalıtımında da kullanılıyor. Kış aylarında soğuk havayı kesmesi nedeniyle ses yalıtım malzemelerine ihtiyaç duyuluyor.

Zeytinburnu Ses Yalıtım Malzemeleri Satan Yer 

Ses yalıtım malzemeleri birçok çeşide sahiptir. Yapılacak mekana göre malzeme değişkenlik gösterecektir. Yumurta sünger, piramit sünger, akustik sünger, akustik paneller, basotect süngerler, titreşim takozları, yapıştırıcılar ve ses yalıtım bariyerleri ses yalıtım malzemelerinden en çok kullanılanlarıdır. Sünger çeşitleri soğuk yerlerde döşenerek sıcak mekana ulaşmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu malzemelerin geneli sadece ses yalıtımında değil su ve ısı yalıtımında da kullanılıyor.

Zeytinburnu Ses Yalıtım Malzemeleri Fiyatları

Ses yalıtım bariyerleri fiyatları genellikle 30 TL'den başlıyor. Adetaş firması Zeytinburnu ve çevresine hem kargo hemde ambar yolu ile hizmet vermektedir. Boyuta göre fiyat değişmektedir.15 MM ses bariyeri 17 TL, 10 CM ses bariyeri ise 110 TL'dir. Yumurta süngeri en cazip fiyatlı ses yalıtım malzemesidir. 4 CM yumurta süngeri 10 TL, 20 CM yumurta süngeri fiyatı ise 60 TL civarıdır. Fiyatlar Zeytinburnu firmalarına göre değişmektedir. Akustik süngerlerde ise fiyatlar orta hallidir. 10 MM akustik sünger 60 TL, 20 MM akustik sünger 75 TL, 30 MM akustik sünger ise 95 TL'dir. Akustik sünger her türlü yalıtımda kullanılıyor. Ses yalıtım bariyerleri yalıtımda kullanılan bir diğer cazip fiyatlı üründür. 1 MM bariyer 13 TL, 2MM bariyer 19 TL'dir. Ses yalıtım malzemelerini Zeytinburnu çevresinde kolaylıkla bulabilirsiniz.